חלופות לויאגרה טבעית

 

ישנן מספר חלופות ויאגרה טבעיות היעילות בייצור זקפה אצל גברים. ג’ינסנג היא אפשרות אחת כזו הנחשבת לחלופה יעילה של ויאגרה טבעית. הפלבנואידים שלו מעכבים את האנזים UDP-glucuronosyltransferases, אשר מפריעים לחילוף החומרים של טסטוסטרון. כדי להשיג את מירב היתרונות, כדאי להרתיח קילו רימון ולשתות את המיץ. הפרי מכיל גם כמות גבוהה של ויטמין C, המסייע בשיפור החשק המיני.

ויאגרה פרואנית היא אפשרות נוספת של ויאגרה טבעית. הפוטוכימיקלים הייחודיים שלו מסייעים בשיקום רמות ההורמונים והגברת האנרגיה בשני המינים. יתר על כן, זהו אחד האפרודיזיאקים החזקים ביותר. זה גם עוזר בשיפור ספירת הזרע והתנועתיות. לפיכך, זוהי אפשרות מצוינת להשגת זקפה. זה גם יעיל בהגדלת נפח הזרע.

מלבד זאת, האבטיח פועל גם כמו ויאגרה טבעית. תכולת הציטרולין שלו תומכת בזקפה טובה יותר אצל גברים עם הפרעות זיקפה קלה עד בינונית. ארגינין הופך לחנקן אוקסיד, המסייע בפתיחת כלי דם ובשיפור הזקפה. ניתן לצרוך כמות קטנה של מיץ אבטיח מדי יום להשפעה מרבית. זוהי אחת החלופות הרבות של ויאגרה צמחית שיעילה להשגת זקפה חזקה.

ישנם גם פירות וירקות שונים שמתנהגים כמו ויאגרה טבעית. כמה מהם מפורטים להלן.נטורל ויאגרה חלק מהמזונות הללו מכילים ציטרולין, שהיא חומצת אמינו המסייעת להרפיית כלי הדם. חומר זה עשוי לסייע גם בשיפור בריאות הפין שלך. פירות וירקות אלו עשירים בנוגדי חמצון ופיטוכימיקלים, ולכן הם אופציה מצוינת לגברים המבקשים לשפר את זקפה. הם יכולים גם להיות מקור מצוין לויטמינים ומינרלים.

בנוסף לשתיית מיץ אבטיח, כדאי לאכול פירות וירקות שמתנהגים כמו ויאגרה. פירות מסוימים יעילים יותר מאחרים. הפרי העשיר בהדרים, הרימון, מכיל ציטרולין, הידוע גם בשם אפרודיזיאק, עוזר לגברים להגיע לזקפה. ניתן ליטול תוסף רימונים מדי יום כדי לשפר את זרימת הדם לערמונית ולשפר את הביצועים המיניים.

Tongkat ali הוא עשב ששימש כתוסף צמחים לבריאות הגברים במשך מאות שנים. זה ידוע גם בשם ג’ינסנג מלזי. הוא מכיל אלקלואידים וקוואסינואידים, שהם אפרודיזיאקים טבעיים. Tongkat ai ידוע גם בשם ג’ינסנג מלזי, והוא חלופה פופולרית לויאגרה צמחית. הפרי הוא מקור טוב לנוגדי חמצון.

חומצת האמינו ציטרולין שימשה לשיפור זקפה. חומר זה הופך לארג’ינין בתוך הגוף ומרפה את כלי הדם. עם זאת, לציטרולין אין כל השפעה על החשק המיני, והוא אינו תחליף לויאגרה טבעי. עדיף להתייעץ עם רופא אם אינך בטוח איזה טיפול מתאים לך. ישנן אפשרויות רבות אחרות של ויאגרה טבעית זמינות, אך הן אינן מומלצות לכולם.